Dekorujemy dom

Dekorujemy dom

Niezależnie od tego, czy kupiłaś sobie mieszkanie, czy planujesz remont obecnego domu przyszedł czas na zmiany. Dotyczą one nie tylko wyglądu Twoich czterech ścian, lecz także całkowitego wyposażenia i wystroju.

Tym ostatnim jesteśmy szczególnie zainteresowani i mamy dla Ciebie kilka propozycji na odświeżenie wyglądu Twojego mieszkania.

Po pierwsze: ściany!

Remontując dom masz w głowie nowe kolory swoich ścian. Jednak ich wykończenie nie kończy się wraz z wyschnięciem farby. Przeciwnie, jeśli chcesz nadać ciekawy wygląd swojemu pomieszczeniu powinnaś zadbać o to, co na nich zawiśnie, a opcji jest wiele. Oprócz tradycyjnych obrazów i zdjęć w ramkach, które możesz umieścić na swojej ścianie, masz możliwość także wykonania plakatów na zamówienie. Czemu miałabyś wieszać je w swoim domu? Kuszą ceną, rozmiarem i wzorami. Możesz wybrać gotowy format lub sama zdecydować, co znajdzie się na wydruku. Są łatwo dostępne, ponieważ ich wykonanie oferuje każda większa drukarnia. Możesz je także zamówić nie wychodząc z domu. Dzięki nim pomieszczenia zyskają indywidualny i unikatowy wyraz.

Ciekawe gadżety DIY

Inną opcją, która pozwoli Ci wyróżnić Twój dom są własnoręcznie wykonane gadżety. Inspiracje na ich stworzenie znajdziesz w Internecie, gdzie mnóstwo jest poradników DIY. Mogą to być własnoręcznie wykonane ramki, kwiaty, ozdoby na ścianę. W przypadku gadżetów handmade ogranicza Cię jedynie własna wyobraźnia. Masz gwarancję, że stworzone przez Ciebie dzieło będzie jedyne w swoim rodzaju, więc skorzysta na tym również Twój dom.