Odśwież swój pokój!

Jak odświeżyć swój pokój?

Czas na zmiany jest zawsze i zależy wyłącznie od Twoich potrzeb.

Jeśli należysz do ludzi, których cieszą zmiany wystroju mieszkania to wiesz doskonale jak dużo dają najprostsze gadżety, które możesz umieścić w swoim pokoju. Nie trzeba przemalowywać ścian, czy robić wielkich przemeblowań, aby cieszyć się nowym wyglądem domu. Zaufaj gadżetom. Jakim?

Nowy wyraz ściany

Co zrobić, żeby ściany w Twoim pokoju na nowo cieszyły oczy swoją świeżością? Zabierające czas remonty odpadają, bo często pochłaniają także mnóstwo pieniędzy. Jest jednak inny sposób, który przykuje uwagę. Są to plakaty na ścianę. Obecnie istnieje wiele firm oferujących drukowanie tych niecodziennych obrazów. Oprawione w ramkę, wybrane przez Ciebie zdjęcie idealnie wkomponuje się w wymyśloną przez Ciebie estetykę Twojego pokoju. Nie trzeba więc wielkich pieniędzy, a jedynie odrobinę kreatywności, by stworzyć niecodzienny wygląd pomieszczenia. Najlepiej szukać tych dodatków w sieci, ponieważ to tam są najlepiej dostępne.

Wykorzystaj parapety

Innym sposobem na odświeżenie wystroju Twojego domu będzie… wykorzystanie parapetów. Dawniej służyły one tylko jako półki pod kwiaty, które wystawiane były przez nasze matki. Dziś powinniśmy wykorzystać ich potencjał w innym celu. Wydrukuj zdjęcia i kup ramki, znajdź w swoim domu ciekawe gadżety, które możesz postawić na parapecie. To idealnie oświetlone od codziennego światła miejsce z pewnością nada nowy wyraz Twojemu pokojowi. Nie musisz więc wydawać kroci na nowe meble, czy przemalowanie ścian.